PODCAST

Vypočujte si neformálne rozhovory, v ktorých hovoríme nie len o cirkevných témach. Sme spoločenstvom ľudí, ktorí túžia budovať zrozumiteľnú cirkev. Cirkev, ktorá spája ľudí s Bohom a je domovom aj pre tých, ktorí možno nemajú k cirkvi žiadny vzťah. Náš podcast si môžte vypočuť aj na podcastových platformách Spotify alebo Apple Poscasty.

Najnovšie epizódy

V decembrovej sérii podcastov sme sa rozhodli vyvracať niektoré mýty o Vianociach a poukazovať na fakty o nich, aby sme si v dnešnej dobe vedeli lepšie predstaviť ako to s narodením Ježiša Nazaretského naozaj bolo. V prvej epizóde sa mimo iné dozviete aj to, prečo sa Ježiš nenarodil v roku nula.
Vďaka vašim otázkam sme sa v poslednom dieli dozvedeli, či Roman stretol v rezervácii mexický drogový kartel, ako sa indiáni vysporiadali s covidom a či sa niekam chystá do budúcna opäť na misiu. Užívajte si tento naložený diel!

VŠETKY SÉRIE PODCASTU

Vianoce. Idilické a krásne obdobie roka. Vianoce sú však opradené mnohými mýtmi. V decembrovej sérii podcastov sme sa preto rozhodli vyvracať niektoré z mýtov o Vianociach a poukazovať na fakty o nich. Prajeme si, aby sme si my všetci v dnešnej dobe vedeli lepšie predstaviť, ako to s narodením Ježiša Nazaretského naozaj bolo.
V deviatej sérii nášho podcastu sa Robči rozprával s Romanom Hawranom Lachom. Roman je slovenský misionár, ktorý spolu s rodinou strávil 7 rokov v Južnej Dakote, kde pôsobil medzi americkými indiánmi. Tento rozhovor rozhodne stojí za vypočutie.
V novej sérii podcastu s názvom AŽ NA DNO prinášame ďalší z životných príbehov, v ktorom Laura zažila doslova dno. Laura hovorí veľmi otvorene o detstve poznačenom absenciou otca kvôli závislosti na alkohole. Ako to ovplyvnilo jej život? A ako sa dostala z tohto dna opäť k životu, ktorý stojí za to?
S novou sezónou štartujeme aj novú sériu, kde sme spovedali Tomiho ako toto leto prešiel "červenou" naprieč Slovenskom takmer 800 km. Cesta hrdinov SNP je najdlhšia a najdôležitejšia turistická magistrála na Slovensku, ktorá prechádza dôležitými miestami spojenými so Slovenským národným povstaním a oslobodzovaním republiky.
Láska, chodenie, sex, manželstvo, deti, radosti, starosti ... o tom, ale aj o mnohom inom sa rozprávame s manželmi Jožkom a Maruškou Grexovcami vo veľmi autentickej sérii plnej užitočných skúseností, osobných príbehov a vyrušovania deťmi.

Adresa kancelárie

Sreznevského 2

831 03 Bratislava

Slovakia

Kontaktujte nás

© 2021 CityChurch.sk