PODCAST

Vypočujte si neformálne rozhovory, v ktorých hovoríme nie len o cirkevných témach. Sme spoločenstvom ľudí, ktorí túžia budovať zrozumiteľnú cirkev. Cirkev, ktorá spája ľudí s Bohom a je domovom aj pre tých, ktorí možno nemajú k cirkvi žiadny vzťah. Náš podcast si môžte vypočuť aj na podcastových platformách Spotify alebo Apple Poscasty.

NajnovšiE epizódY

Robči a Tomi pokračujú v debate druhou časťou série Biblia – rozprávky či realita? Dnes sa rozprávame aj o tom, prečo je vlastne Biblia zdroj poznania Boha a prečo veríme, že Biblia je Božie slovo. Vypočujte si aj prvú časť podcastu zo série o Biblii, ktorú nájdete v archíve. Ak považujete túto debatu za obohacujúcu, budeme radi ak ju budete zdieľať aj so svojimi priateľmi.

Vitajte v roku 2021. V minulej sérii o cirkvi sme spomenuli Bibliu ako zdroj, z ktorého sme vychádzali. Čo je to vlastne Biblia? Z čoho sa skladá a kedy bola napísaná? A prečo sa niektoré knihy do Biblie nedostali? Dozviete sa v prvej časti novej sérii podcastu o Biblii.

VŠETKY SÉRIE PODCASTU

Biblia. Najpredávanejšia a najčítanejšia kniha vôbec, a predsa jej často tak málo rozumieme a tak málo ju čítame. Ako v skutočnosti vznikla a môžeme dôverovať jej autenticite? Má nám čo povedať aj dnes. Vypočujte si druhú sériu podcastov CityChurch Pezinok, v ktorej odpovedáme aj na tieto otázky.

V prvej sérii podcastu sa Robo a Tomi zoširoka rozprávajú o cirkvi ako takej. Čo si ty predstavuješ pod pojmom cirkev? A na čo je vôbec potrebná? Kto je vlastne jej súčasťou? V tejto sérii sa dozvieš odpovede nie len na tieto otázky. Prajeme príjemné počúvanie.

Adresa kancelárie

Sreznevského 2

831 03 Bratislava

Slovakia

Kontaktujte nás

© 2020 CityChurch.sk