Séria podcastu

Naprieč Cestou hrdinov SNP

S novou sezónou štartujeme aj novú sériu, kde sme spovedali Tomiho ako toto leto prešiel “červenou” naprieč Slovenskom takmer 800 km. Cesta hrdinov SNP je najdlhšia a najdôležitejšia turistická magistrála na Slovensku, ktorá prechádza dôležitými miestami spojenými so Slovenským národným povstaním a oslobodzovaním republiky.

S novou sezónou štartujeme aj novú sériu, kde sme spovedali Tomiho ako toto leto prešiel "červenou" naprieč Slovenskom takmer 800 km. V prvej epizóde sa najmä dozviete ako sa pripraviť a na čo nezabudnúť, prípadne čoho sa vystríhať.
Mesiac v divočine dá zabrať a uberie nám z komfortu, na aký sme zvyknutí. V druhom dieli sme sa bavili o rôznych turistických nástrahách, ktoré chalani zažili aj nezažili, ako napríklad medvede, zdravotné problémy či iné prekvapenia. Takisto aj o tom, ako vyzerá taký bežný deň turistu na Ceste hrdinov SNP, samozrejme okrem kráčania.
V tretej časti série o prechode Cesty hrdinov SNP sa od Tomi dozviete aj to, ako a kde sa sprchovali, čo bol najhorší zážitok, ako úspešne vykonať v lese veľkú potrebu a ako sa vysporiadať s nepríjemnými otlakmi na nohách.
V záverečnej epizóde tejto série sa dozviete aj to, čím nás Cesta hrdinov SNP naozaj obohatila, čo nám vzala, či nám vôbec aj chýbala rodina, prečo Tomimu po návrate domov vadí hluk a čo je liekom na uponáhľanú dobu. Vypočujte si a nechajte sa inšpirovať.

Adresa

Holubyho 87

Pezinok

Kontaktujte nás

© 2022 CityChurch.sk