Séria podcastu

Načo cirkev?

V prvej sérii podcastu sa Robo a Tomi zoširoka rozprávajú o cirkvi ako takej. Čo si ty predstavuješ pod pojmom cirkev? A na čo je vôbec potrebná? Kto je vlastne jej súčasťou? V tejto sérii sa dozvieš odpovede nie len na tieto otázky. Prajeme príjemné počúvanie.

V prvej epizóde podcastu sa Robo a Tomi rozprávajú na tému "Čo je to cirkev?" O cirkvi má každý z nás rôzne predstavy, ktoré sú často formované rôznymi či už osobnými skúsenosťami alebo všeobecne známymi pohľadmi. Je cirkev budova? Prečo by mala byť cirkev zrozumiteľná? Nech už máš na cirkev akýkoľvek pohľad pozývame ťa vypočuť si tento autentický rozhovor, v ktorom okrem iného pochopíš aj skutočný význam niektorých tradičných kresťanských fráz.
V druhej epizóde podcastu pokračuje Robo v rozhovore s Tomim na tému "NAČO CIRKEV?". Ako sme už hovorili v predošlej epizóde, cirkev nie je budova, ale je to komunita, sú to ľudia. Hovoriac o ľuďoch, kto si teda môže povedať, že je súčasťou cirkvi a kto nie? Čo sú kritériá, ktoré o tom rozhodujú? Aj na tieto otázky sa dozviete odpovede v dnešnej epizóde.
Je tu tretia epizóda podcastu CityChurch Pezinok, v ktorej Robči a Tomi pokračujú v sérii NAČO CIRKEV? Keď sa hovorí o cirkvi ľuďom veľmi často prídu na myseľ peniaze, rôzne škandály či túžba po kontrole a moci. Ako to teda je? Je to len o prachoch a škandáloch alebo je cirkev naozaj prínosom?
Je tu štvrtá epizóda podcastu CityChurch Pezinok, v ktorej Robči a Tomi pokračujú v sérii NAČO CIRKEV? Na prítomnosť cirkvi v našej spoločnosti sme si už zvykli. Mnoho ľudí považuje cirkev skôr za príťaž, ako prínos. Načo je teda vlastne dobrá cirkev? Ak by cirkev náhle zmizla, všimol by si to niekto?

Adresa

Holubyho 87

Pezinok

Kontaktujte nás

© 2022 CityChurch.sk