Séria podcastu

Láska, chodenie, manželstvo

Láska, chodenie, sex, manželstvo, deti, radosti, starosti … o tom, ale aj o mnohom inom sa rozprávame s manželmi Jožkom a Maruškou Grexovcami vo veľmi autentickej sérii plnej užitočných skúseností, osobných príbehov a vyrušovania deťmi.

V úvode série sa s Jožkom a Maruškou rozprávame o tom čo je to láska (a čo nie), či existuje ten/tá pravý/pravá, čo robiť ak som stále sám/sama a či si neskúsiť pred svadbou spoločné bývanie.
Dnešná doba ponúka veľa možností, ako si zariadiť život s partnerom. Je na to ale nejaký univerzálny kľúč? S Jožkom a Maruškou sme sa rozprávali aj o tomto a mnohom inom, nabitá epizóda čaká na vypočutie.
Kedy je najlepšie mať deti? Ako vychádzať so svokrou? A čo robiť aby moje dieťa poslúchalo a zároveň som bol jeho kamarát? O tomto, ale aj mnohom inom sme sa bavili s našim hosťujúcim manželským párom.
Na posledný diel série sme si pripravili vaše otázky a odpovede našich hostí Jožiho a Marušky o všetkom možnom: fyzická príťažlivosť, staré zranenia, napomínanie a mnoho iného.

Adresa

Holubyho 87

Pezinok

Kontaktujte nás

© 2022 CityChurch.sk