Séria podcastu

Kým nás smrť nerozdelí

Do februárovej série podcastu sme si pozvali manželov Renátku a Vlada Sochorovcov, ktorí nám rozprávali o ich službe manželom a rodinám a tiež o tohtoročnej téme kampane Národný týždeň manželstva. Ako sa k tejto práci dostali? Čo im povedal zakladateľ tejto kampane? Na akých troch pilieroch podľa výskumov stoja spokojné manželské páry? Čo potrebujeme ako Slováci v tejto oblasti prelomiť? O tom všetkom sa dozviete v tejto sérii podcastu.

Do februárovej série podcastu sme si pozvali manželov Renátku a Vlada Sochorovcov, ktorí nám rozprávali o ich službe manželom a rodinám a tiež o tohto ročnej téme kampane Národný týždeň manželstva. Ako sa k tejto práci dostali? Čo im povedal zakladateľ tejto kampane? Na akých troch pilieroch podľa výskumov stoja spokojné manželské páry? Čo potrebujeme ako slováci v tejto oblasti prelomiť? Dozviete sa v aktuálnej epizóde podcastu.
V tomto dieli sa dozviete či existuje hranica, kedy už nemožno dôverovať a je lepšie "zlomiť palicu", ako súvisí čerstvé pečivo a vášeň, čo pomáha udržať si iskru vo vzťahu aj po rokoch, aké poznatky o spolužití nezosobášených párov zistili vo Veľkej Británii, a aj to, v čom je manželstvo podobné jazykovému kurzu.
Dnes už vieme, že na vzťahu je potrebné pracovať. No často nám uniká praktický význam tohto pojmu. Zároveň v manželstve niekedy nevedome pestujeme tichých zabijakov nášho vzťahu. A následne sa rozchádzame, lebo už nie sme šťastní. Aj o tom sme sa bavili v najnovšom dieli nášho podcastu.
Na záver série s manželmi Vladom a Renátkou Sochorovcami sa dostal rad aj na vaše otázky, za ktoré vám veľmi pekne ďakujeme. Veríme, že odpovede budú povzbudením a inšpiráciou pre všetkých. Ako riešiť rozdielnosť prístupov partnerov k výchove detí, čo s nenaplnenými emocionálnymi potrebami, či ako zvládať invazívnu svokru sa dozviete v poslednom dieli tejto série.

Adresa

Holubyho 87

Pezinok

Kontaktujte nás

© 2022 CityChurch.sk