Séria podcastu

Hoaxy, dezinformácie a konšpirácie: kde je pravda?

V prvej epizóde série o hoaxoch, dezinformáciách a konšpiráciách sa Tomi rozpráva s Robčim o význame týchto slov, ktoré sa poslednú dobu stali dennou súčasťou nášho slovníka. Čo to je hoax? A čo to je dezinformácia? A ako žiť vo svete presýtenom informáciami, ktoré sa na nás tlačia zo všetkých strán? Aj na tieto otázky sa dozviete odpoveď v tejto epizóde.
V dnešnej epizóde zo série Hoaxy, dezinformácie a konšpirácie si spolu s Robčim odpovieme na základnú otázku, ktorá možno trápi mnohých z nás: "Prečo vlastne ľudia veria hoaxom, dezinformáciám či konšpiráciám?" Prečo vlastne tak ľahko prijímame nepravdy? Vypočujte si dnešnú epizódu nášho podcastu a ak vás zaujme pomôžte nám šíriť ju ďalej.
V tretej epizóde zo série o Hoaxoch, dezinformáciách a konšpiráciách sa spolu s Robčim pokúšame dať zopár cenných rád k tomu, ako rozlíšiť pravdu od nepravdy. Žijeme v dobe, kedy je táto zručnosť nesmierne dôležitá. Vypočujte si túto epizódu a osvojte si základné princípy kritického myslenia a spôsobov posudzovania informácií.
V poslednej epizóde série o Hoaxoch, dezinformáciách a konšpiráciách Robči s Tomim filozofujú nad otázkami typu "existuje vôbec niečo také ako univerzálna pravda?" či  "je pravda relatívna alebo absolútna?" Ako to teda celé je? Má každý z nás svoju pravdu?

Adresa

Holubyho 87

Pezinok

Kontaktujte nás

© 2022 CityChurch.sk