Séria podcastu

Duševné zdravie: čo ak mám problém?

Týmto dielom štartujeme sériu o duševnom zdraví, kde sme si pozvali Táničku Čorbovú, ktorá je psychologička a ktorá nám porozprávala samé zaujímavé veci. Napríklad aj o tom, prečo je čoraz viac psychiatrických pacientov, ako zistiť či sa to týka aj mňa a čo robiť, aby som si zachoval zdravú myseľ.
O zhoršenom duševnom zdraví u populácie v súvislosti s pandémiou sa za posledné mesiace toho veľa hovorilo. Preto sme si kládli otázky ako z toho von a čím si môžeme pomôcť. Nech sa páči, ďalší bohatý diel na počúvanie.
Každý z nás si ho zažil a každý z nás sa s ním musel nejako vysporiadať - stres. Či už v škole alebo v práci alebo kdekoľvek inde. Ako nám tieto školské a pracovné stresy vplývajú na naše zdravie a aké môžu mať následky a súvisiace problémy sme sa bavili v tejto epizóde opäť s našou psychologičkou Táničkou.
Na záver tejto série sme si vybrali pomerne ťažkú tému, no v tomto pandemickom období, kedy nám na Slovensku umiera takmer 100 ľudí denne, je podľa nás dôležité aj do tejto tmavej oblasti vniesť trochu svetla a nádeje a to najmä po praktickej stránke. Nech vám padne na úžitok! Príjemné počúvanie.

Adresa

Holubyho 87

Pezinok

Kontaktujte nás

© 2022 CityChurch.sk