Séria podcastu

Až na dno

V novej sérii podcastu s názvom AŽ NA DNO prinášame ďalší z životných príbehov, v ktorom Laura zažila doslova dno. Laura hovorí veľmi otvorene o detstve poznačenom absenciou otca kvôli závislosti na alkohole. Ako to ovplyvnilo jej život? A ako sa dostala z tohto dna opäť k životu, ktorý stojí za to?

V novej októbrovej sérií sme si do podcastu pozvali Lauru, ktorá sa venuje najmä preventívnym prednáškam na školách, kde rozpráva na tému "spoluzávislosť", ku ktorej má blízko vďaka svojmu príbehu. Kde to všetko začalo a čím všetkým si počas detstva a tínedžerských rokov prešla sa dozviete v najnovšej epizóde.
Laura nám v pokračovaní série AŽ NA DNO veľmi úprimne hovorí o tom, ako sa okolnosti jej života vyvíjali ďalej, ako ju ovplyvnila smrť mamy a ako sa jej podarilo oslobodiť od spoluzávislosti. Akú rolu v tom všetkom zohráva odpustenie? Vypočujte si jej silný príbeh a zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.
V treťom pokračovaní série sme sa s Laurou rozprávali na praktickú nôtu. Čo viem robiť ja sám ak sa ma téma spoluzávislosti týka priamo? A čo viem urobiť ak mám v okolí človeka, ktorý s týmto problémom zápasí? Čo ak je naozaj načase to riešiť? Dozviete sa aj to, čo sa môže stať, ak sa tento problém odsunie bokom a či sú spoluzávislí viac otvorení duchovným veciam.

Adresa kancelárie

Sreznevského 2

831 03 Bratislava

Slovakia

Kontaktujte nás

© 2021 CityChurch.sk