Leadership MOMENTUM 2024

špeciálny hosť: Paul Bartlett / AUS

17. júna 2024 v Bratislave

Dovoľte nám pozvať vás na jedinečný leadership event so špeciálnym hosťom až z ďalekej Austrálie. Je ním Paul Bartlett, bývalý pastor, inovátor, v súčasnosti superintendent nad 300 zbormi v cirkvi Australian Christian Churches (ACC), biznis líder, kouč, autor niekoľkých kníh a šíriteľ myšlienky zapojenia cirkvi v komunite a spoločnosti.

Paul má autentický a vtipný spôsob komunikácie silných a účinných princípov, ktoré sa naučil pri vedení svojho vlastného miestneho zboru, ktorý sa stal doslova “cirkvou, bez ktorej komunita nemôže žiť”. Svoje bohaté skúsenosti prináša aj z pozície národného lídra pre komunitnú angažovanosť pre Australian Christian Churches, kde viac ako desať rokov inšpiruje, školí a vystrojuje viac, ako 1000 zborov. Počas tohto obdobia v ACC narástol počet zborov aktívne zapojených do komunity zo 63% na úžasných 93%. Dnes sú to zbory, ktoré majú vplyv na ich komunity.

Čo ak by aj váš zbor bol „cirkvou“, bez ktorej komunita nemôže žiť?

Pre koho je určený tento event?

Leadership Momentum s Paulom Bartlettom je event na pozvánku a je určený pre nasledovné skupiny lídrov:

  • pastori, cirkevní lídri a ich kľúčoví spolupracovníci (starší zboru, zamestanci v cirkvi, …)
  • vedúci rôznych cirkevných organizácií a ich tímy
  • hlavní vedúci rôznych služieb a ich kľúčoví spolupracovníci (vedúci mládeží, chvál, …)
  • ľudia z vašich zborov zapojení v službe pre komunitu
  • ľudia z vačich zborov z biznis sféry a neziskového sektoru
 
Počet miest je obmedzený kapacitou priestoru, max. 170 osôb. Registrujte sa včas!

Čas a miesto eventu

Leadership Momentum sa uskutoční v pondelok, 17. júna 2024 v priestoroch zboru Otcov dom v Bratislave, Eventime – Industrial Congress Center. Začiatok je plánovaný o 9:30 a koniec o 16:00.

Predbežný program

8:30 – 9:30 / priestor na rozhovory pri kávičke

9:30 – 11:30 / Session 1

11:30 – 13:00 / prestávka na obed (vo vlastnej réžii – v okolí je niekoľko možností dobre sa najesť)

13:00 – 14:30 / Session 2

14:30 – 15:00 / coffee break

15:00 – 16:00 / Session 3 s priestorom na otázky a odpovede

Cena

Keďže náš hosť je z ďaleka podieľame sa na nákladoch spojených s cestou Paula Bartletta a celkovou organizáciou eventu. Snažíme sa však cenu držať čo najnižšie. Veríme, že to nikoho neodradí od účasti a že ako lídri ste ochotní investovať do svojho rozvoja.

Cena za Leadership Momentum 2024 je 10€/osoba. V cene je zahrnuté len drobné občerstvenie ku kávičke, ktorú si budete podľa chuti môcť zakúpiť priamo na mieste v kaviarni a podporiť tak prácu lokálneho zboru. Obed je vo vlastnej réžii.

Všetky údaje k platbe dostanete emailom hneď po registrácii. Registrácia je platná až po uhradení poplatku na náš účet.

Registrácia


* S Vašimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním registračného formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. My sa zároveň zaväzujeme, že Vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadom organizácie Leadership Momentum 2024 a nebudú poskytnuté žiadnym tretím stranám.