Tanečno-kreatívny

denný tábor

s Malým Princom

TERMÍNY

22. – 26. júla

5. – 9. augusta

Tábor prebieha v čase od 8:00 do 16:00. Príchod detí je možný od 7:30.

CENA: 139€

  • strava 3x denne
  • pitný režim
  • pomôcky a odmeny
  • záverečné vystúpenie
  • diplom

Tábor sa koná v Pezinku na Holubyho 87 (vedľa reštaurácie Matyšák v priestoroch cirkevného spoločenstva CityChurch).

Tábor je vhodný pre deti vo veku od 6 do 11 rokovMax. počet detí je 15.

Čo všetko deti zažijú?

Spoznajte našich animátorov

LENKA

Umelec telom dušou aj povolaním. Už popri štúdiu hudobnodramatického odboru na konzervatóriu sa profesionálne venovala rôznym umeleckým projektom. Tvoriť pre deti a viesť ich ku kreativite bez ohľadu na vek a formu jej prináša zmysel a naplnenie nielen v práci. Vo voľnom čase vyhľadáva prirodu, hudbu, čas s priateľmi, cestovanie a knižka so zapisnikom nesmú nikdy chýbať.

AĎKA

K deťom mala odjakživa blízko aj vďaka vyrastaniu v učiteľskej rodine. Odboru učiteľstva sa študijne venovala na strednej aj vysokej škole. Momentálne naberá vedomosti ohľadom výchovy vlastných detí, ktorým sa v súčastnosti venuje naplno. Voľný čas rada trávi pri tvorení a kreatívnych činnostiach, ktoré sú relaxom popri každodenných povinnostiach.

Ak by ste mali prípadné otázky ohľadom tábora, neváhajte kontaktovať priamo Aďku:

aduska.patkova@gmail.com
+421918070313

Registrácia

Registrovať sa je potrebné najneskôr do 30. júna 2024! Registrácia je platná až po uhradení zálohy 30€/dieťa na náš účet. Zvyšok sumy je potrebné uhradiť najneskôr 2 týždne pred začiatkom tábora.

V prípade choroby dieťaťa účtujeme storno poplatok vo výške zálohy. V prípade zrušenia tábora zo strany organizátora (nedostatok detí a pod.) vraciame 100% uhradenej sumy.

Všetky údaje k platbe dostanete emailom po registrácii.Inštrukcie k platbe obdržíte v emaili po odoslaní registrácie. O prijatí platby vás budeme informovať.


* S Vašimi osobnými údajmi narábame citlivo a s rešpektom. Odoslaním registračného formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. My sa zároveň zaväzujeme, že Vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadom organizácie denného tábora a nebudú poskytnuté žiadnym tretím stranám.